info
عکس ایستگاه اتوبوس کارواش
category

ایستگاه اتوبوس کارواش محله خانه اصفهان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کارواش

ایستگاه اتوبوس کارواش (ایستگاه اتوبوس) در محله خانه اصفهان اصفهان و خیابان رزمندگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله خانه اصفهان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قنادی خان بابا، کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا، کافه آرامش، فروشگاه گوشت و ماهی شهر و باشگاه بدنسازی وی آی پی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کارواش اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس کارواش اصفهان، شهر اصفهان، محله خانه اصفهان است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به رزمندگان، بین سپاه و صبا بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کارواش اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی سرویس شاداب هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کارواش اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کارواش واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کارواش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کارواش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کارواش ندارد.
neshan logo