info
عکس ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی
category

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی محله نورباران، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی

ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی (ایستگاه اتوبوس) در محله نورباران اصفهان و خیابان ۲۲ بهمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله نورباران اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تحفه سرای یزد و همچنین مطب دکتر ماه منیر جعفری، رستوران زنجانی، آموزشگاه موسیقی تاج اصفهانی، هتل ماهان اصفهان و گز مظفری - شعبه حمزه اصفهانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی است که در محله نورباران قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به حمزه اصفهانی شمالی، 22 بهمن، بین فجر و لاله بروید. ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس بزرگمهر واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حمزه اصفهانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیخ علیخان
  گلزار، بین مغرب و شیخ علی خان
 • ایستگاه اتوبوس مادی شهرستانی
  گلزار، جاوید
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای علامه امینی
  علامه امینی شرقی، بین صیاد شیرازی و پسندیده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی ندارد.
  neshan logo