info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض محله مهدی آباد، یزد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مرتاض، موزه آیینه و روشنایی یزد و فروشگاه کاخ و همچنین میدان شهدای محراب، پاساژ امیر، رستوران دی فود، فروشگاه هایپرمی یزد و ساندویچ هفت تیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض یزد، شهر یزد، محله مهدی آباد است. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله کاشانی، بین دکتر مرتاض و حبیب گل قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان مرتاض واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش فرزانگان
  بلوار آیت الله مدرس، بین سادات و امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی
  منابع طبیعی، نرسیده به آیت الله علاقه بند
 • ایستگاه اتوبوس نانوایی
  بلوار دانشجو، بین نجف آباد و زیرگذر زکریا
 • ایستگاه اتوبوس علم الهدی
  بلوار آیت الله مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض ندارد.
  neshan logo