info
عکس ایستگاه اتوبوس مطهری
category

ایستگاه اتوبوس مطهری محله کن، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مطهری

ایستگاه اتوبوس مطهری (ایستگاه اتوبوس) در محله کن تهران و خیابان کوهسار واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله کن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ قائم و همچنین کبابی المهدی، سرای محله کن، کافه گروک، بازار میوه و تره بار کن و قهوه خانه درویش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدای کن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مطهری تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مطهری تهران، شهر تهران، محله کن است. آدرس این ایستگاه اتوبوس همت، کوهسار، بین امیر محمد و خسروى است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مطهری تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهدای کن قرار دارد. تاکسی غرب هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مطهری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مطهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه شهران
  بزرگراه باکری، بزرگراه آبشناسان، شهران، بین ششم و عباسی
 • ایستگاه اتوبوس مطهری غربی
  بلوار آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس مطهری شرقی
  بلوار آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس شهیدعباسی
  بزرگراه آبشناسان، شهران، عباسی، هاشمی زاده
 • ایستگاه اتوبوس شهیدهاشمی‌زاده
  همت، کوهسار، هاشمی زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مطهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مطهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مطهری ندارد.
  neshan logo