info
عکس شرکت بازرگانی وخدمات پس ازفروش همگام
category

شرکت بازرگانی وخدمات پس ازفروش همگام محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی شرکت بازرگانی وخدمات پس ازفروش همگام

شرکت بازرگانی وخدمات پس ازفروش همگام (شرکت خصوصی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان لوله پروفیل پارس واقع شده است. این شرکت یکی از نود و نه شرکت خصوصی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دارو سازی رازک، ایستگاه 111 آتش نشانی تهران و شرکت ایساکو قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت بازرگانی وخدمات پس ازفروش همگام واقع شده‌اند:

 • انبار شرکت سان استار
  بزرگراه لشگری، عاشری، شهید جلال
 • شرکت گواه
  بزرگراه لشگری، عاشری، شهید جلال
 • شرکت شهاب یار (سهامی خاص)
  لشگری
 • شرکت سازه پویش
  بزرگراه لشگری، عاشری
 • خودروسازی آذهایتکس
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت بازرگانی وخدمات پس ازفروش همگام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت بازرگانی وخدمات پس ازفروش همگام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت بازرگانی وخدمات پس ازفروش همگام ندارد.
  neshan logo