info
عکس ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری
category

ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری محله سرتخت، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری

ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری (ایستگاه اتوبوس) در محله سرتخت ری و خیابان آستانه واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله سرتخت ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حرم حضرت عبدالعظیم حسنی و بازار قدیم شهر ری و همچنین رستوران عمارت، پارکینگ شهرری، هتل کرامت ری، موسسه فرهنگی هنری حجاب الزهراء شهرری و ایستگاه تاکسی شهرری - حسن آباد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری، ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری است که در محله سرتخت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آستانه، بین برادران بغدادی و محراب است. برای دسترسی به نقاط مختلف ری، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس کیان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارکینگ شهرری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید غیبی
  کمیل، بین میدان غیبی و بهار
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد
  بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری باقرشهر
  بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری زمان آباد
  بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری میدان خراسان
  بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری ندارد.
  neshan logo