عکس ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری (محله سرتخت، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آستانه، بین برادران بغدادی و محراب

موقعیت ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری در محله سرتخت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری (ایستگاه اتوبوس) در محله سرتخت ری و خیابان آستانه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سرتخت ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و بازار قدیم شهر ری و همچنین رستوران عمارت، هتل کرامت ری، شهر کتاب شهر ری، پارکینگ شهرری و بازار بزرگ ری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری است که در محله سرتخت خیابان آستانه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آستانه، بین برادران بغدادی و محراب است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس کیان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آستانه، بین برادران بغدادی و محراب


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارکینگ شهرری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو شهرری
  فرمانداری، نرسیده به مدرسه
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد
  بزرگراه شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری تورقوزآباد
  بزرگراه شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری باقرشهر
  بزرگراه شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری زمان آباد
  بزرگراه شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری ندارد.
  neshan logo