عکس فروشگاه هنزا
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه هنزا (محله نصرت، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر شمالی، فرصت شیرازی، بین جمالزاده و فرخنده

موقعیت فروشگاه هنزا در محله نصرت تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه هنزا (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله نصرت تهران و خیابان فرصت شیرازی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و خرید طلایی و همچنین آموزشگاه طراحی لباس طرحستان، تعمیر دوچرخه، کلیسای آبراهام مقدس، صندوق کارآفرینی امید و مدرسان شریف قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه هنزا

فروشگاه هنزا را می‌توانید در شهر تهران، محله نصرت و خیابان فرصت شیرازی پیدا کنید. شماره تلفن این فروشگاه 02166904540 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه هنزا یکی از فروشگاه‌های خوب محله نصرت است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه جانبو، شایان طب و فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه هنزا برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه هنزا مطلع می‌کند. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فروردین قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو بوستان لاله که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه هنزا می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه هنزا زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه هنزا دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر شمالی، فرصت شیرازی، بین جمالزاده و فرخنده

تلفن تماس: 02166904540

ساعت کاری فروشگاه هنزا

 • شنبه07:30 - 18:00
 • یک‌شنبه07:30 - 18:00
 • دوشنبه07:30 - 18:00
 • سه‌شنبه07:30 - 18:00
 • چهارشنبه07:30 - 18:00
 • پنج‌شنبه08:00 - 12:00
 • جمعهتعطیل است

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه هنزا واقع شده‌اند:

 • فروشگاه جانبو
  کارگر جنوبی، روانمهر، بین منیری جاوید و دوازدهم فروردین
 • شایان طب
  کارگر شمالی، نصرت، بین بهشت و ایزدی مقدم
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  جمهوری اسلامی، جمالزاده، بین کاج و دهقان
 • فروشگاه رفاه
  کارگر شمالی، نصرت
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  بلوار کشاورز، جمالزاده، بین سام و نصرت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط jahaaan_ghol (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه هنزا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه هنزا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه هنزا ندارد.
  neshan logo