info
عکس سوپر مارکت فیروزی
category

سوپر مارکت فیروزی محله لعلی، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت فیروزی

سوپر مارکت فیروزی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله لعلی اراک و خیابان لعلی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله لعلی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکزپخش قیر و ایزوگام کریمی و همچنین نمایندگی پخش محصولات رونیکس و ماکیتا، تولیدی مبلمان امین، هایپرمارکت مهدی، کارواش ماشین آسیا و تم تولد رنگین کمان قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت فیروزی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه حسن بیگی
  خیابان شهدا، ولیعصر
 • سوپر بادکوبه هزاوه
  خیابان شهدا، فلسطین
 • سوپر مارکت
  داوران، صالحی، بین 6 متری انقلاب و بز چلویی
 • امید مارکت
  بلوار سیدالشهدا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت فیروزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت فیروزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت فیروزی ندارد.
  neshan logo