info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس
category

ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس محله کوی فیضیه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس

ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی فیضیه یزد و بلوار آتش نشان، خیابان صدرالساداتی، خیابان محقق داماد، میدان گل نرگس واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله کوی فیضیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مازاری و همچنین پیتزا پدربزرگ، سالن زیبایی هلچین، مجتمع آموزشی فرهنگی مسیر سبز، دبیرستان امام سجاد (ع) دور اول و مسجد رقیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس یزد

ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله کوی فیضیه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آتش نشان، خیابان صدرالساداتی، خیابان محقق داماد، میدان گل نرگس است. ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان گل نرگس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  بلوار فلسطین، بلوار پروفسور حسابی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار خاتمی
  میدان فرهنگ - نعل اسبی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
  بلوار دانشجو، حسینعلی گل 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان گل نرگس ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار آتش نشان، خیابان صدرالساداتی، خیابان محقق داماد، میدان گل نرگس
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo