info
عکس برنج وحبوبات شمس حسنی ممقانی
category

برنج وحبوبات شمس حسنی ممقانی تبریز

فروشگاه مواد غذایی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی برنج وحبوبات شمس حسنی ممقانی

برنج وحبوبات شمس حسنی ممقانی (فروشگاه مواد غذایی) در تبریز و خیابان بن بست خجسته واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مشاغل و بازار تبریز و ایکی قاپیلی و همچنین مسجد صاحب الامر (عج)، چلوکبابی حسینی، موزه قرآن وکتابت، بازرگانی لوازم خانگی رسولی و بورس برنج قدوسی - کریمی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه برنج وحبوبات شمس حسنی ممقانی تبریز

آدرس فروشگاه برنج وحبوبات شمس حسنی ممقانی تبریز، شهر تبریز، محله شمس تبریزی_گرو و است. شماره تلفن این فروشگاه 04135240094 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه برنج وحبوبات شمس حسنی ممقانی تبریز یکی از فروشگاه‌های خوب محله شمس تبریزی_گرو است و مشتریان زیادی دارد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه زاگرس، پخش مواد غذایی پورقلی و بازرگانی مهدیزاده قرار دارند.

چطور به فروشگاه برنج وحبوبات شمس حسنی ممقانی تبریز برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه برنج وحبوبات شمس حسنی ممقانی تبریز مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پایانه خاقانی قرار دارد. ایستگاه مترو میدان ساعت هم در نزدیکی فروشگاه برنج وحبوبات شمس حسنی ممقانی تبریز قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه برنج وحبوبات شمس حسنی ممقانی تبریز مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه برنج وحبوبات شمس حسنی ممقانی تبریز را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده برنج وحبوبات شمس حسنی ممقانی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زاگرس
  امام حسین، نایب رفیع -آیت الله گرگری
 • پخش مواد غذایی پورقلی
  شمس تبریزی، دارایی 3 - شهید مدنی، بین شهید سلمانپور و شهید کربلایی
 • بازرگانی مهدیزاده
  شمس تبریزی، دارایی 3 - شهید مدنی، شهید کربلایی
 • مواد غذایی کوروش
  شمس تبریزی، دارایی 3 - شهید مدنی، بین شهید کربلایی و صدیقانی
 • بورس برنج گیلان نصیری
  ششگلان، بین مهر و سرندی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سامانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برنج وحبوبات شمس حسنی ممقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد برنج وحبوبات شمس حسنی ممقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برنج وحبوبات شمس حسنی ممقانی ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، بلوار چایکنار(علامه طباطبایی)، ملاباشی، بن بست خجسته
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری برنج وحبوبات شمس حسنی ممقانی

  شنبه 08:00 تا 18:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 18:00
  دوشنبه 08:00 تا 18:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 18:00
  چهارشنبه 08:00 تا 18:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 18:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo