info
عکس فرش دیبا
category

فرش دیبا محله دیلمان، رشت

فروشگاه فرش و موکت

درباره‌ی فرش دیبا

فرش دیبا (فروشگاه فرش و موکت) در محله دیلمان رشت و خیابان بارش ۵ واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه فرش و موکت در محله دیلمان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید دیلمان و همچنین هایپر دیلمان، دبستان پسرانه هوشمند مهرآیین، شرکت آسانسور نوآوران فراز گستر، فرش لند و سایزبزرگ برند قرار گرفته است.

درباره فروشگاه فرش دیبا رشت

آدرس فروشگاه فرش دیبا رشت، شهر رشت، محله شهرک بهشتی و است. فروشگاه فرش دیبا رشت را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک بهشتی به شمار آورد. شهر قالی، فرش شریف، شعبه۲ و فرش پازیریک فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه فرش دیبا رشت برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه فرش دیبا رشت را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ولیعصر قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه فرش دیبا رشت زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه فرش دیبا رشت را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های فرش و موکت که در محدوده فرش دیبا واقع شده‌اند:

 • شهر قالی
  بلوار شهید انصاری، بین ولی عصر و صنعت
 • فرش شریف، شعبه۲
  (5.0)
  بلوار ولیعصر، ولیعصر دوم
 • فرش پازیریک
  (3.0)
  بلوار شهید انصاری، بین ولی عصر و مهارت
 • فرش الماس کویر
  (4.0)
  بلوار شهید انصاری، ولی عصر
 • فرش لند
  (5.0)
  بلوار دیلمان شرقی، بین خیابان دکتر حسابی و همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدمجیدفیاض (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ شنبه 18 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فرش دیبا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 18 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فرش دیبا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فرش دیبا ندارد.
  neshan logo