info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه میدان هفتم تیر
category

ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه میدان هفتم تیر محله صادقیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه میدان هفتم تیر

ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه میدان هفتم تیر (ایستگاه اتوبوس) در محله صادقیه تهران و فلکه دوم صادقیه، بزرگراه جناح واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ابن سینا و برج گلدیس و همچنین آزمایشگاه پارسه، دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 26، پدر خوب، مسجد امام صادق (ع) و سپهر 360 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه میدان هفتم تیر تهران

ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه میدان هفتم تیر تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله صادقیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه، بزرگراه جناح است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه میدان هفتم تیر تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو طرشت است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس جم قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه دوم صادقیه میدان هفتم تیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صادقیه
  بزرگراه شهید حجازی
 • ایستگاه اتوبوس ارمکان دو
  بزرگراه جلال آل احمد، نهم شمالی، سازمان آب، بین دوم و حمید اسدی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فروتن
  بلوار آیت الله کاشانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه میدان هفتم تیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه میدان هفتم تیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه میدان هفتم تیر ندارد.
  neshan logo