info
عکس ایرانا دکور شیراز
category

ایرانا دکور شیراز محله گلستان - هفت تنان، شیراز

ارائه‌دهنده خدمات دکوراسیون داخلی
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایرانا دکور شیراز

ایرانا دکور شیراز (ارائه‌دهنده خدمات دکوراسیون داخلی) در محله گلستان - هفت تنان شیراز و بلوار گلستان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ چهل مقام و موزه مشاهیر(درحال ساخت) و همچنین دانشگاه هنر شیراز، مجموعه غذایی چهل مقام، خونه حافظ، نمایندگی سایپا علیرضا نعمت اللهی سایپا و بانک ملت قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات دکوراسیون که در محدوده ایرانا دکور شیراز واقع شده‌اند:

 • دکوراسیون اطلس
  (5.0)
  هجرت، بین شهید فروغی و صور اصرافیل
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شجاعی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایرانا دکور شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایرانا دکور شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایرانا دکور شیراز ندارد.
  neshan logo