info
عکس دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها
category

دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

اداره و سازمان دولتی
4.0
1 رای

درباره‌ی دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها

دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها (اداره و سازمان دولتی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان هرات دوم واقع شده است. این اداره یکی از پنجاه و شش اداره و سازمان دولتی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آسیا، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید آوا استار و همچنین سفارت افغانستان، شرکت شماران سیستم، پمپ بنزین پاکستان، گروه شرکت های سان و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو شهید بهشتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها واقع شده‌اند:

 • شرکت سرمایه گذاری شهر
  خالد اسلامبولی (وزرا)، شانزدهم، ششم، بین صادق و یحیوی
 • سازمان تبلیغات اسلامی
  بهشتی، پارسا( علی اکبری)
 • اتحادیه کشوری گازهای طبی و صنعتی
  بهشتی، صابونچی، کارگر (چهارم)
 • دفتر شرکت جمکو
  مطهری، گلریز، الوند
 • دفتر مجتمع صنعتی فولاد اسفراین
  مطهری، گلریز، الوند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط P.Ostad (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 19 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 19 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها ندارد.
  neshan logo