info
عکس فروشگاه فلاحی
category

فروشگاه فلاحی محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی فروشگاه فلاحی

فروشگاه فلاحی (فروشگاه) در محله آزاد شهر یزد و خیابان ۲۴ آزادگان واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و پنج فروشگاه در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک آبنبات چوبی و مجتمع تجاری اداری تفریحی خلیج فارس و همچنین رستوران و سالن پذیرایی سادات مجلسی، غذاپزی هانی، هایپراستار خلیج فارس یزد، لوله و اتصالات عظیمی و خدمات لاستیک حسینی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه فلاحی واقع شده‌اند:

 • ارزان سرای یاس
  رسالت، 17 شهریور، بین 8/1 و پل 17 شهریور
 • رنگ چوب ابنوس
  شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 16 و 18
 • تراش تراز
  شهید خلیل حسن بیگی، ارسلان، ایمان
 • فروشگاه فولاد صالح
  شهید دهقان، بن بست ابراهیمی
 • فروشگاه خارپشت کوچولو
  بلوار واعظ، آزادی، بین حضرت بتول 2 و میدان امیرکبیر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حیدری (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه فلاحی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه فلاحی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه فلاحی ندارد.
  neshan logo