info
عکس تعمیرگاه اتومبیل استاد داود
category

تعمیرگاه اتومبیل استاد داود محله راه آهن، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیرگاه اتومبیل استاد داود

تعمیرگاه اتومبیل استاد داود (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله راه آهن تهران و خیابان شوش واقع شده است. این مکان یکی از ده تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله راه آهن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری آفرینش و همچنین اداره کل راه آهن تهران، میدان راه آهن، شیرینی بی بی، پارکینگ راه آهن و مهمانپذیر آذربایجان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.




سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تعمیرگاه اتومبیل استاد داود واقع شده‌اند:

 • پنچرگیری لاستیک احمد
  مولوی، بین حریری و مطهری
 • مکانیکی سعید
  بزرگراه شهید تندگویان، دارابی، بین دارایی و دوشهید
 • موتورسازی
  مولوی، توسلی
 • موتور سازی وتراشکاری احمد
  ایروانی رباط کریم، بین اکبری و تفنگچیان
 • تعمیرگاه
  بزرگراه شهید تندگویان، دارابی، فرج زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sina.lorestani (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 07 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه اتومبیل استاد داود اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 07 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه اتومبیل استاد داود در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه اتومبیل استاد داود ندارد.
  neshan logo