info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه بابلدشت
category

ایستگاه اتوبوس پایانه بابلدشت محله بابلدشت، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه بابلدشت

ایستگاه اتوبوس پایانه بابلدشت (ایستگاه اتوبوس) در محله بابلدشت اصفهان و خیابان ترمینال بابلدشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله بابلدشت اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فاطمیون و همچنین داروخانه شبانه روزی حکیم شفا، چایخانه سنتی کاوه، شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه، آکادمی بدنسازی سورن و هتل دانشمند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید باهنر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه بابلدشت اصفهان

ایستگاه اتوبوس پایانه بابلدشت اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله دردشت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کاوه، ترمینال بابلدشت قرار دارد. ایستگاه اتوبوس پایانه بابلدشت اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید باهنر قرار دارد. همچنین تاکسی تلفنی نیکو را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه بابلدشت اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه بابلدشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پناهی
  شهید فروغی، بین شهید علاقمندان و ابوریحان
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس
  مدرس، بین اعرفی و ادیب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه بابلدشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه بابلدشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه بابلدشت ندارد.
  neshan logo