info
عکس مجتمع دیباگران
category

مجتمع دیباگران محله قصر دشت، شیراز

درباره‌ی مجتمع دیباگران

مجتمع دیباگران (موسسه آموزشی) در محله قصر دشت شیراز و خیابان قصردشت واقع شده است. این موسسه یکی از هفت موسسه آموزشی در محله قصر دشت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی سرپوشیده شادشو و همچنین پل زرگری، موسسه آموزش عالی آزاد نوید پارس، کافه فورته، دکتر امیر غفران و آژانس مسافرتی شیراز هجرت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو شهید مطهری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مجتمع دیباگران واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه علمی ارج
  قصردشت، شهید آوینی
 • آموزشگاه علمی آزاد اندیشه سازان
  قصردشت، قصردشت 36، بین 2 آوینی و 36/3 قصردشت
 • مجموعه طلا و فنون ایران
  قصردشت، بین کوچه 53 قصردشت و 51 قصردشت
 • موسسه کارنامه شیراز
  ولیعصر، 8 ولیعصر، بین 8/2 ولیعصر و 8/4 ولیعصر
 • آموزشگاه مدیریت صنعتی
  قصردشت، بین قصردشت 54 و میدان زرگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع دیباگران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع دیباگران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع دیباگران ندارد.
  neshan logo