info
عکس ایستگاه اتوبوس پردیسان شمالی
category

ایستگاه اتوبوس پردیسان شمالی محله ایوانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پردیسان شمالی

ایستگاه اتوبوس پردیسان شمالی (ایستگاه اتوبوس) در محله ایوانک تهران و بزرگراه شهید همت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان لاله، موزه حیات وحش پردیسان و مرکز خرید میلاد نور و همچنین پیست بادبادک بازی، پارکینگ عمومی قدس، دانشگاه آزاد واحد تهران غرب مجتمع پیامبر اعظم، سرویس بهداشتی پارک پردیسان و باشگاه بدنسازی13 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پردیسان شمالی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پردیسان شمالی تهران، شهر تهران، محله ایوانک است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید همت بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پردیسان شمالی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو میدان صنعت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پردیسان شمالی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین درخشان و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پردیسان شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پردیسان شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پردیسان شمالی ندارد.
  neshan logo