info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان رسالت کوهک
category

ایستگاه اتوبوس میدان رسالت کوهک محله نیروی دریایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان رسالت کوهک

ایستگاه اتوبوس میدان رسالت کوهک (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی دریایی تهران و خیابان نیروی دریایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله نیروی دریایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دیجی سفر و همچنین مرکز پستی منطقه 16، تالار پذیرایی الیزه، آزمایشگاه پاتوبیولوژی لاوازیه، مسجد الرسول و کافی نت رسالت شرق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان رسالت کوهک تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان رسالت کوهک تهران است که در محله نیروی دریایی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هنگام، فتحی، نیروی دریایی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان رسالت کوهک تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جانبازان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس سحر قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان رسالت کوهک تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان رسالت کوهک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوی نیروی دریایی
  بزرگراه امام علی، طاهرخانی، شهدای هفتم آذر، بین حسینعلی و شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فضیلت
  مدنی، شریفی (134)
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید بهشتی
  مدنی، بین نجف آبادی و جانبازان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان رسالت کوهک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان رسالت کوهک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان رسالت کوهک ندارد.
  neshan logo