info
عکس ایستگاه اتوبوس مطهریعکس ایستگاه اتوبوس مطهریعکس ایستگاه اتوبوس مطهری
category

ایستگاه اتوبوس مطهری محله بهجت آباد، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مطهری

ایستگاه اتوبوس مطهری (ایستگاه اتوبوس) در محله بهجت آباد تهران و خیابان میرزای شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله بهجت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تهران کلینیک و خانه موزه چمن آرا (بتهوون) و همچنین قنادی طلایی، طباخی کلپچ، کیوب برگر، برگر سروژ و گروه خدمات لجستیک ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مطهری تهران

در شهر تهران، محله بهجت آباد ، ایستگاه اتوبوس مطهری تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به میرزای شیرازی، بین مطهری و بیست و چهارم بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مطهری تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو میرزای شیرازی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس وزرا قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مطهری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مطهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کریمخان
  قرنی، بین جرداق و باقری قصرالدشتی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان پاستور نو
  بهشتی، شهید احمد قصیر (بخارست)، نرسیده به دهم - شهید قهرمانی
 • ایستگاه اتوبوس عضدی
  کریمخان زند، بین عضدی و حافظ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مطهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مطهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مطهری ندارد.
  neshan logo