info
عکس ایستگاه اتوبوس کوثر
category

ایستگاه اتوبوس کوثر محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوثر

ایستگاه اتوبوس کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان ولایت واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک ولایت، آموزشگاه استثنایی تلاش و ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی آزادگان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس کوثر یزد، شهر یزد، محله آزاد شهر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار واعظ، ولایت، بین جوادالائمه و کوثر می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوثر یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید علی محمد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میلاد نور
  بلوار واعظ، ابوریحان بیرونی، بین سعدی و بابا طاهر
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع آرمان
  بلوار گلستان شرقی، نرسیده به میدان بانوی شهید
 • ایستگاه اتوبوس پویا
  آزادگان، معراج(کارتن سازی)، بین جوکار 25 و معراج 27
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوثر ندارد.
  neshan logo