info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی آزادگان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی آزادگان محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی آزادگان

ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی آزادگان (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان ولایت واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک ولایت، مشاور املاک بابائی، دبستان آزادگان، رستوران ناب امیران و مجتمع آموزشی پژوهشی برازنده مقدم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی آزادگان یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی آزادگان یزد، شهر یزد، محله آزاد شهر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار واعظ، ولایت می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی آزادگان یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

علی محمد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی آزادگان یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه راهنمایی آزادگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بلوار واعظ، بین ششم و فلکه چهارم آزادشهر
 • ایستگاه اتوبوس میدان سوم خرداد
  بلوار گلستان شرقی، بین گلستان 35 و فلکه چهارم آزادشهر
 • ایستگاه اتوبوس رسالت
  بلوار واعظ، موسی بن جعفر، بین موسی بن جعفر 7 و 9
 • ایستگاه اتوبوس نارنج
  بلوار واعظ، ابوریحان بیرونی، بین محمدرضا حیدری پور و 16 متری بنفشه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی آزادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی آزادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی آزادگان ندارد.
  neshan logo