عکس اکوکاردیوگرافی و تست ورزش
مشاهده در نقشه نشان
category

اکوکاردیوگرافی و تست ورزش (محله کشاورز غربی، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
استان تهران تهران استان تهران، تهران

موقعیت اکوکاردیوگرافی و تست ورزش در محله کشاورز غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اکوکاردیوگرافی و تست ورزش (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله کشاورز غربی تهران واقع شده است. این مکان یکی از نه بهداشت و درمان در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و بازار توحید و همچنین پایگاه تجمیعی دانشکده پرستاری و مامایی، اورژانس بیمارستان امام خمینی، داروخانه شبانه روزی بیمارستان امام خمینی، مرکز تصویربرداری بیمارستان امام خمینی و بانک رفاه کارگران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران


سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده اکوکاردیوگرافی و تست ورزش واقع شده‌اند:

 • موسسه شنوایی ایلیا فتوح
  بلوار کشاورز، بین گلریز و کارگر
 • آزمایشگاه پاتوبیولوژی فرداد
  آزادی، بین والعصر و دکتر قریب
 • پرستار سالمند در ستارخان
  ستارخان، بین آفرند و باقرخان
 • تعمیرات سمعک
  ستارخان، اکبریان آذر
 • دندانپزشکی دکتر کیانی
  بلوار کشاورز، بین گلریز و جمالزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اکوکاردیوگرافی و تست ورزش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اکوکاردیوگرافی و تست ورزش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اکوکاردیوگرافی و تست ورزش ندارد.
  neshan logo