info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه آبنما
category

ایستگاه اتوبوس سه راه آبنما محله چاه قبله، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه آبنما

ایستگاه اتوبوس سه راه آبنما (ایستگاه اتوبوس) در محله چاه قبله یزد و بلوار رضا پاکنژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله چاه قبله یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین مرکز جراحی دکتر موسوی بیوکی (ابن سینا)، کالای پزشکی جابرابن حیان، اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان یزد، فست فود الی فود و abadis tile کاشی ابادیس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه آبنما یزد

در شهر یزد، محله چاه قبله ، ایستگاه اتوبوس سه راه آبنما یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار رضا پاکنژاد، بین چاه قبله و هشتم است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سه راه آبنما یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی وحدت مکان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راه آبنما یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه آبنما واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل نواب
  شهید صدوقی شمالی، بین پل نواب و صدوقی 51
 • ایستگاه اتوبوس استخر شنا
  شهید صدوقی شمالی، بین میدان آزادی و شهید باروتکوب
 • ایستگاه اتوبوس ستاره کویر
  باهنر
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه خرمشهر
  باهنر، بین محمد جلال نور بالا و آذر یزدی 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه آبنما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه آبنما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه آبنما ندارد.
  neshan logo