info
عکس کالای پزشکی جابرابن حیان
category

کالای پزشکی جابرابن حیان محله سر دوراه، یزد

فروشگاه تجهیزات پزشکی
4.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کالای پزشکی جابرابن حیان

کالای پزشکی جابرابن حیان (فروشگاه تجهیزات پزشکی) در محله سر دوراه یزد و بلوار رضا پاکنژاد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین بابا بستنی، مرکز جراحی دکتر موسوی بیوکی (ابن سینا)، اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان یزد، فست فود الی فود و abadis tile کاشی ابادیس قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کالای پزشکی جابرابن حیان یزد

فروشگاه کالای پزشکی جابرابن حیان یزد در شهر یزد، محله سر دوراه و قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 03537242121 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه کالای پزشکی جابرابن حیان یزد یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله سر دوراه است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند کالای پزشکی مهر، تجهیزات دندانپزشکی ایران و تجهیزات پزشکی نبی پور قرار دارند.

چطور به فروشگاه کالای پزشکی جابرابن حیان یزد برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کالای پزشکی جابرابن حیان یزد را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پل نواب قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه کالای پزشکی جابرابن حیان یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه کالای پزشکی جابرابن حیان یزد را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی که در محدوده کالای پزشکی جابرابن حیان واقع شده‌اند:

 • کالای پزشکی مهر
  شهید صدوقی جنوبی، بین صدوقی 15 و شهید وطن خواه
 • تجهیزات دندانپزشکی ایران
  (4.0)
  باهنر، باهنر 19
 • تجهیزات پزشکی نبی پور
  (5.0)
  بلوار محمد پاکنژاد، بین کوی دکتر اعلم و کوی مسجد پیرحسینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیکروز (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کالای پزشکی جابرابن حیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کالای پزشکی جابرابن حیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کالای پزشکی جابرابن حیان ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار رضا پاکنژاد، نرسیده به بدر
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری کالای پزشکی جابرابن حیان

  شنبه 08:00 تا 23:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 23:00
  دوشنبه 08:00 تا 23:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 23:00
  چهارشنبه 08:00 تا 23:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 23:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo