info
عکس ایستگاه اتوبوس پل نواب
category

ایستگاه اتوبوس پل نواب محله پل نواب، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل نواب

ایستگاه اتوبوس پل نواب (ایستگاه اتوبوس) در محله پل نواب یزد و خیابان شهید صدوقی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله پل نواب یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین بوستان باغ ملی، کتابفروشی چشمک، ترمه خجسته، داروخانه دکتر حکیمی و شهرداری یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل نواب یزد

ایستگاه اتوبوس پل نواب یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله پل نواب قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید صدوقی شمالی، بین پل نواب و صدوقی 51 واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل نواب یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سینا سیر قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پل نواب یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل نواب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه آبنما
  بلوار رضا پاکنژاد، بین چاه قبله و هشتم
 • ایستگاه اتوبوس میدان باهنر
  پل باهنر، بلوار رضا پاکنژاد
 • ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه
  بلوار مطهری، مطهری 22
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل نواب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل نواب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل نواب ندارد.
  neshan logo