info
عکس دستگاه ATM
category

دستگاه ATM (محله شیراز، تهران)

درباره‌ی دستگاه ATM

دستگاه ATM (خودپرداز) در محله شیراز تهران و خیابان رضوان واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از بیست و هشت خودپرداز در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج میلنیوم و همچنین رستوران آنتروکوت، بیمارستان دامپزشکی پرشین پت، خانه فرهنگ کیهان، کانون سخنوران پارسی زبان و شرکت همیار گشت سفربازی قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده دستگاه ATM واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک سامان
  بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، اسدآبادی، بین پنجاه و ششم و پنجاه و چهارم
 • خودپرداز پست بانک
  ملاصدرا، بین خوارزمی و شیخ بهائی
 • خودپرداز بانک سپه
  ملاصدرا، بین شیخ بهائی و گلدشت
 • خودپرداز بانک پاسارگاد
  ملاصدرا، بین شیخ بهائی و گلدشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Bahram (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دستگاه ATM اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دستگاه ATM در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دستگاه ATM ندارد.
  neshan logo