info
عکس خودپرداز پست بانک
category

خودپرداز پست بانک محله شیراز، تهران

درباره‌ی خودپرداز پست بانک

خودپرداز پست بانک (خودپرداز) در محله شیراز تهران و خیابان ملاصدرا واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از بیست و نه خودپرداز در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و همچنین کلینیک روانشناسی دکتر شقایق درویشی، هماتلکام، پست آرامکس، دکتر افشین طاهری اعظم و شهر کتاب آنلاین قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز پست بانک واقع شده‌اند:

 • عابر بانک آینده
  شیخ بهائی
 • خودپرداز بانک اقتصاد نوین
  بزرگراه کردستان، ونک، آرارات جنوبی
 • دستگاه ATM
  همت، شیراز جنوبی، رضوان
 • دستگاه خودپرداز ATM
  بزرگراه کردستان
 • خودپرداز بانک ملت
  بزرگراه شهید همت، شهدای دانشجو، شهرداری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز پست بانک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز پست بانک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز پست بانک ندارد.
  neshan logo