info
عکس عابر بانک
category

عابر بانک محله شیراز، تهران

درباره‌ی عابر بانک

عابر بانک (خودپرداز) در محله شیراز تهران و خیابان شیخ بهائی واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از بیست و نه خودپرداز در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و بازارچه سامان و همچنین کافه نان و شیرینی باتر، شهر کتاب آنلاین، داروخانه سوم خرداد، دکتر منوچهر حکمت و اورژانس بیمارستان بقیه الله الاعظم قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده عابر بانک واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک تجارت
  بزرگراه کردستان، پردیس(دانشور)، کار و تجارت
 • خودپرداز شتابی عسکریه
  بزرگراه کردستان، شیراز جنوبی، شصت و هشتم شرقی
 • خودپرداز بانک ملت
  بزرگراه شهید همت، شهدای دانشجو، شهرداری
 • ساختمان شرکت فن آوریهای نوین
  بزرگراه کردستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی عابر بانک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد عابر بانک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه عابر بانک ندارد.
  neshan logo