عکس مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان مشاهده در نقشه نشان
category

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان (محله ولیعصر، شیراز)

موسسه آموزشی
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار ستارخان، بین عفیف‌آباد و 12 ستارخان

موقعیت مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان یکی از موسسه‌های آموزشی خوب منطقه در محله ولیعصر شیراز را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان (موسسه آموزشی) در محله ولیعصر شیراز و بلوار ستارخان واقع شده است. این موسسه یکی از چهار موسسه آموزشی در محله ولیعصر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ عفیف آباد، موزه نظامی فارس و مجتمع تجاری هامون و همچنین کنتاکی کی اف سی، بال کافه، جین وست، سفیر شاندیز و گل آفریقا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این موسسه یکی از موسسه‌های آموزشی خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار ستارخان، بین عفیف‌آباد و 12 ستارخان

تلفن تماس: 07136313233

وب‌سایت رسمی: shirazihim.com


سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه کیمیا
  (4.9)
  بلوار شهید مطهری شمالی، 15 مطهری شمالی
 • مجتمع فنی تهران(دیباگران)
  (4.0)
  بلوار ستارخان، 8 ستارخان
 • آموزشگاه سینمایی دنیای آفتاب
  (5.0)
  قصردشت، 61 قصردشت
 • مدرسه فرزانگان دو سادات رفیعی
  (4.4)
  بلوار شهید مطهری شمالی، 15 مطهری شمالی
 • آموزشگاه موسیقی ماهور
  (4.0)
  بلوار ستارخان، بین عفیف‌آباد و 12 ستارخان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سربلند (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آموزشگاه خانه ایرانیان موسسه آموزشگاه آموزشی آموزش

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان

  • avatar
   سیدان (شهریار سطح ۳) یکشنبه 02 خرداد ماه 1400

   این مرکز دپارتمان مختلفی داره از جمله، دپارتمان هنر، حسابداری، زبان های خارجه، دکوراسیون و غیره که در هر دپارتمان اهداف ویژه ای دنبال میکنه و تاکنون تا حدود زیادی توانسته به اهداف خود نزدیک شود

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان شیراز ندارد.
  neshan logo