info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید کوهی
category

ایستگاه اتوبوس شهید کوهی محله اسفندیاری و بستان، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید کوهی

ایستگاه اتوبوس شهید کوهی (ایستگاه اتوبوس) در محله اسفندیاری و بستان تهران و خیابان میثاق واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله اسفندیاری و بستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شادی تماشا و مرکز خرید المهدی و همچنین تالار گلاریس خانی آباد، موبایل تهرانی، گل فروشی شقایق، نمایندگی فرهنگی بیمه کوثر و قهوه خانه سنتی فدک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید کوهی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهید کوهی تهران است که در محله اسفندیاری و بستان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شقایق، میثاق قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید کوهی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی حامل تاکسی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید کوهی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید کوهی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهمنیار
  بزرگراه شهید تندگویان، میدان بهمنیار
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار شقایق، شهید زلفی، بین مومن زاده و علی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش
  بزرگراه شهید تندگویان، میدان بهمنیار
 • ایستگاه اتوبوس انتهای ماهان
  بلوار شقایق، بین شهید زلفی و میدان شقایق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید کوهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید کوهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید کوهی ندارد.
  neshan logo