info
عکس آرایشی و بهداشتی وصالی
category

آرایشی و بهداشتی وصالی محله شهرک قائم، اراک

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آرایشی و بهداشتی وصالی

آرایشی و بهداشتی وصالی (فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی) در محله شهرک قائم اراک و خیابان اطلسی ۶ واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی در محله شهرک قائم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک قائم و همچنین مواد غذایی ربیعی، فروشگاه رفاه، فروشگاه قرمز آبی، پوشاک بانوی خاص و فروشگاه فرش و موکت مهدی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه آرایشی و بهداشتی وصالی اراک

فروشگاه آرایشی و بهداشتی وصالی اراک در شهر اراک، محله شهرک آزادگان و قرار دارد. فروشگاه آرایشی و بهداشتی وصالی اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک آزادگان است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند آرایشی سامینا، آرایشی و بهداشتی بنفشه و آرایشی بهداشتی قاصدک قرار دارند.

چطور به فروشگاه آرایشی و بهداشتی وصالی اراک برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آرایشی و بهداشتی وصالی اراک مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بلوار امام علی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه آرایشی و بهداشتی وصالی اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه آرایشی و بهداشتی وصالی اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم آرایشی که در محدوده آرایشی و بهداشتی وصالی واقع شده‌اند:

 • آرایشی سامینا
  بلوار شهید باهنر، بین باهنر 3 و 4
 • آرایشی و بهداشتی بنفشه
  قائم، شهید وحیدرضا رسولی، ولایت
 • آرایشی بهداشتی قاصدک
  بلوار شهید باهنر، ولایت، بین فردوسی و شهید وحیدرضا رسولی
 • آرایشی مهران
  بلوار شهید باهنر، شهدای آلومینیوم، بین بلوار دانش و بلوار حمزه سیدالشهدا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ربیع زادگان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 02 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرایشی و بهداشتی وصالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آرایشی و بهداشتی وصالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرایشی و بهداشتی وصالی ندارد.
  neshan logo