info
عکس فروشگاه مواد غذایی مهر و ماه
category

فروشگاه مواد غذایی مهر و ماه محله شهرک قائم، اراک

فروشگاه مواد غذایی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه مواد غذایی مهر و ماه

فروشگاه مواد غذایی مهر و ماه (فروشگاه مواد غذایی) در محله شهرک قائم اراک و خیابان فردوسی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه مواد غذایی در محله شهرک قائم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک قائم و همچنین مسجد 14 معصوم (ع)، فروشگاه قرمز آبی، فروشگاه رفاه، آرایشی و بهداشتی وصالی و پوشاک بانوی خاص قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مواد غذایی مهر و ماه اراک

فروشگاه مواد غذایی مهر و ماه اراک در شهر اراک، محله شهرک آزادگان و قرار دارد. فروشگاه مواد غذایی مهر و ماه اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک آزادگان به شمار می‌رود. برنج فروشی، برنج فروشی جواهری و فروشگاه بزرگ شاه قلعه از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه مواد غذایی مهر و ماه اراک برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مواد غذایی مهر و ماه اراک مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بلوار امام علی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه مواد غذایی مهر و ماه اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه مواد غذایی مهر و ماه اراک تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه مواد غذایی مهر و ماه واقع شده‌اند:

 • برنج فروشی
  بزرگراه امام علی، رشادت، رشید
 • برنج فروشی جواهری
  محسن قریشی، وحدت، ابتدای وحدت
 • فروشگاه بزرگ شاه قلعه
  بزرگراه امام علی، پژوهش، شمس تبریزی
 • فروشگاه مواد غذایی یاس
  قائم، شهید وحیدرضا رسولی، بین ولایت و شقایق 1
 • مواد غذایی جیریایی
  بلوار شهید باهنر، ولایت، بین فردوسی و شهید وحیدرضا رسولی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مواد غذایی مهر و ماه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مواد غذایی مهر و ماه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مواد غذایی مهر و ماه ندارد.
  neshan logo