info
عکس ایستگاه اتوبوس پست شهید وطنپور
category

ایستگاه اتوبوس پست شهید وطنپور محله سر جمع، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پست شهید وطنپور

ایستگاه اتوبوس پست شهید وطنپور (ایستگاه اتوبوس) در محله سر جمع یزد و بلوار آیت الله مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله سر جمع یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کاروانسرا زنگی، مسجد آل رسول، نانوایی لواش، بانک صادرات و بیمه ایران نمایندگی ملانوری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پست شهید وطنپور یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس پست شهید وطنپور یزد، شهر یزد، محله سر جمع است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار آیت الله مدنی، بین قدس و جنت بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پست شهید وطنپور یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پست شهید وطنپور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جایگاه نواب
  شهید نواب صفوی، بین چاوشیان و کوی مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس دکتر رونق
  امام خمینی، بین بن کفیل و امام خمینی 42
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه موزاییک
  امام خمینی، بین امام خمینی 73 و موسی بن جعفر
 • ایستگاه اتوبوس میدان کشاورز
  شهید نواب صفوی، بین نواب صفوی 49 و میدان کشاورز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پست شهید وطنپور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پست شهید وطنپور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پست شهید وطنپور ندارد.
  neshan logo