info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان کاج
category

ایستگاه اتوبوس میدان کاج (محله پاسداران، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان کاج

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان کاج در محله پاسداران یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان کاج (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران یزد و خیابان استادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آریا و همچنین خانه گیتار یزد، رستوران شهید فروزان صادق، لبنیات سادات، میوه فروشی برادران صفری و دوچرخه و ماشین شارژی آریا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان کاج

ایستگاه اتوبوس میدان کاج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله پاسداران خیابان استادی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران، استادی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان کاج عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان کاج و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان کاج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی
  بلوار سینا، نرسیده به میدان ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه اطلسی
  خیابان تیمسار فلاحی، بین شهید قندی و یکم
 • ایستگاه اتوبوس یاور کویر
  خیابان تیمسار فلاحی، بین مریم و بنفشه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان کاج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان کاج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان کاج ندارد.
  neshan logo