info
عکس آموزشگاه علمی دخترانه استاد
category

آموزشگاه علمی دخترانه استاد محله چهارصد دستگاه، تهران

موسسه آموزشی
4.1
7 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آموزشگاه علمی دخترانه استاد

آموزشگاه علمی دخترانه استاد (موسسه آموزشی) در محله چهارصد دستگاه تهران و خیابان امام علی، جنوب واقع شده است. این موسسه یکی از پنج موسسه آموزشی در محله چهارصد دستگاه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و همچنین باشگاه ورزشی آدینا بانوان، داروخانه ازاده طاعتی، سونوگرافی ژرفا، ورودی مترو ایستگاه ابن سینا و نمازخانه مترو ابن سینا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این موسسه یکی از موسسه‌های آموزشی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو ابن سینا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه علمی دخترانه استاد واقع شده‌اند:

 • موسسه موسیقی نغمه پردازان بهنام
  مجاهدین اسلام، 17 شهریور، شهید حسین قادری
 • موسسه آموزشی مداحی ولایت
  امام علی، ثار الله، بین پورهدایتی و حضرتی
 • کانون فرهنگی آموزشی فطرس
  پیروزی، اقوامی، ابراهیمی، پنجم
 • آموزشگاه تعمیرات موبایل خودکار ارتباطات
  پیروزی
 • آموزشگاه بهداشت اصناف شرق تهران
  پیروزی، بین مشایخی و باقری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط saeed (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه علمی دخترانه استاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه علمی دخترانه استاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه علمی دخترانه استاد ندارد.
  neshan logo