info
عکس ایستگاه اتوبوس قالیشوئی
category

ایستگاه اتوبوس قالیشوئی محله جوادیه (زمانی)، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قالیشوئی

ایستگاه اتوبوس قالیشوئی (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان دشت آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ اطلس و همچنین پمپ بنزین جایگاه 166 میدان بهمن، جگر سرای بره سفید، فروشگاه هفت، دبیرستان نمونه دولتی دکتر حسابی و پیتزا جادو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قالیشوئی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس قالیشوئی تهران، شهر تهران، محله جوادیه (زمانی) است. این ایستگاه اتوبوس در دشت آزادگان، بین چهار متری نیاک و شاه علیزاده قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس قالیشوئی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو راه آهن قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سعید قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس قالیشوئی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قالیشوئی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 29 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قالیشوئی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 29 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قالیشوئی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قالیشوئی ندارد.
neshan logo