info
عکس سوپرمارکت آ اس پ
category

سوپرمارکت آ اس پ محله شیراز، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت آ اس پ

سوپرمارکت آ اس پ (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شیراز تهران و خیابان آیینه وند واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از سیزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آ اس پ و همچنین ویترین سرآشپز، مجتمع مسکونی آ .اس .پ، کافه گراف، فست فود فریکادل و کیک سارا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد سوپرمارکت آ اس پ

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  احسانی
  شنبه 01 خرداد ماه 1400

  سوپرمارکت آ اس پ جنس های بسیار محدود و پرسنل بد با پارکینگ


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت آ اس پ واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت سعید
  اسدآبادی، بین چهل و سوم و چهل و ششم
 • فروشگاه محمودی
  بزرگراه کردستان، اسدآبادی
 • هایمارت - فروشگاه آذوقه
  آزادگان، بیست و سوم
 • سوپر مارکت محله
  بزرگراه کردستان، پنجاه و سوم، جهان آرا، بین اسماعیلی و پنجاه و ششم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط TAR (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت آ اس پ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت آ اس پ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت آ اس پ ندارد.
  neshan logo