عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد (محله هوابرد، شیراز)

ایستگاه اتوبوس
2.0
2 رای
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، سرباز، بین 9 سرباز و بلوار استقلال

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد در محله هوابرد شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد (ایستگاه اتوبوس) در محله هوابرد شیراز و خیابان سرباز واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله هوابرد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا وای فای، دبستان فیض، کافه رادیو، تعاونی مصرف هوابرد و نانوایی لواش هوابرد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد

ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد در شهر شیراز، محله هوابرد و خیابان سرباز قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به سرباز، بین 9 سرباز و بلوار استقلال بروید. ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی نیلوفر آبی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، سرباز، بین 9 سرباز و بلوار استقلال


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه هوابرد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سیاحتگر
  بلوار بهشتی، بین 28 و قدمگاه
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سرباز
  سرباز، بین بلوار امیرکبیر و 1
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه آبیاری
  بلوار امیرکبیر، آبیاری، بین 18 و ولی عصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد ندارد.
  neshan logo