info
عکس فروشگاه سادات
category

فروشگاه سادات محله اسکان، یزد

فروشگاه مواد غذایی
5.0
1 رای

درباره‌ی فروشگاه سادات

فروشگاه سادات (فروشگاه مواد غذایی) در محله اسکان یزد و خیابان امام رضا واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه مواد غذایی در محله اسکان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرات لوازم خانگی مهرگان، مسجد امام علی، ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین، محصولات لبنی مهرگان و قهوه سی سی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه سادات یزد

فروشگاه سادات یزد در شهر یزد، محله اسکان و قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن +989138508820 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه سادات یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله اسکان به شمار می‌رود. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به فروشگاه خلیج فارس، برنج احسان و فروشگاه ندوشن اشاره کرد.

چطور به فروشگاه سادات یزد برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سادات یزد را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس امام سجاد قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه سادات یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه سادات یزد دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه سادات واقع شده‌اند:

 • فروشگاه خلیج فارس
  بلوار آزادشهر، قائم مقام فراهانی، 22 آزادگان
 • برنج احسان
  (5.0)
  شهید دهقان، قائم مقام فراهانی، بین 26 آزادگان و 24 آزادگان
 • فروشگاه ندوشن
  (5.0)
  شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 2 و 4
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط moji... (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه سادات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه سادات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه سادات ندارد.
  neshan logo