info
عکس فروشگاه هاشمی نسب
category

فروشگاه هاشمی نسب محله آزاد شهر، یزد

فروشگاه لوازم خانگی
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه هاشمی نسب

فروشگاه هاشمی نسب (فروشگاه لوازم خانگی) در محله آزاد شهر یزد و خیابان شماره ۱۰ امیرکبیر واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده فروشگاه لوازم خانگی در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک آبنبات چوبی و مجتمع تجاری اداری تفریحی خلیج فارس و همچنین مجتمع زنجیره ای خلیج فارس، فروشگاه میثاق (حفیظی)، فروشگاه زنجیره ای خلیج فارس، پیتزا و ساندویچ دردانه و خودپرداز بانک سپه قرار گرفته است.

درباره فروشگاه هاشمی نسب یزد

فروشگاه هاشمی نسب یزد در شهر یزد، محله آزاد شهر و قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (09132506319) تماس بگیرید. فروشگاه هاشمی نسب یزد یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله آزاد شهر است. لوازم خانگی اخوان ، صنایع چوب قصر چوبی و فروشگاه مس حیدری فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه هاشمی نسب یزد برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه هاشمی نسب یزد را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فاطمه مقدس قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه هاشمی نسب یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه هاشمی نسب یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده فروشگاه هاشمی نسب واقع شده‌اند:

 • لوازم خانگی اخوان
  آزادگان، بین یازدهم و هشامی
 • صنایع چوب قصر چوبی
  آزادگان، معراج(کارتن سازی)، بین 40 شهیدجلال شیروانی و امیرکبیر
 • فروشگاه مس حیدری
  آزادگان، دوازدهم، بین بن بست 6 و بن بست چهارم
 • لوازم خانگی رویال هوم
  بلوار واعظ، بین 40 و 38
 • فروشگاه لوازم خانگی حافظ
  بلوار آزادشهر، 64
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط افشار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه هاشمی نسب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه هاشمی نسب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه هاشمی نسب ندارد.
  neshan logo