عکس ایستگاه اتوبوس سردار جنگل
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سردار جنگل (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت

موقعیت ایستگاه اتوبوس سردار جنگل در محله پونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سردار جنگل (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و بزرگراه شهید همت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم همت و همچنین پمپ بنزین باغ فیض، دبیرستان دوره اول علامه حلی 5 (تیزهوشان)، شرکت مخابرات ایران، بانک ملت و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سردار جنگل

ایستگاه اتوبوس سردار جنگل یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله پونک بزرگراه شهید همت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید همت واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سردار جنگل عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تندر قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سردار جنگل، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سردار جنگل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه آرام
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، امیر ابراهیم، بین الزهرا و گروسی
 • ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بیست و دوم بهمن
 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  بزرگراه آبشناسان، سردارجنگل، بین بلوار میرزا بابایی و گلزار
 • ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، نرسیده به بلوار میرزا بابایی
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بزرگراه شهید همت، عدل شمالی، بین غروی و هفت لنگ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سردار جنگل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سردار جنگل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سردار جنگل ندارد.
  neshan logo