info
عکس ایستگاه اتوبوس تقاطع شهیدان نمکی
category

ایستگاه اتوبوس تقاطع شهیدان نمکی سنندج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تقاطع شهیدان نمکی

ایستگاه اتوبوس تقاطع شهیدان نمکی (ایستگاه اتوبوس) در سنندج و بلوار جانبازان، اندیشه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماد مارکت، مشاور املاک حقیقت، ارزانسرای افرا، اداره کل ثبت اسناد و املاک کردستان و نمایندگی محصولات مارشال وماکسیدر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تقاطع شهیدان نمکی سنندج

ایستگاه اتوبوس تقاطع شهیدان نمکی سنندج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر سنندج است که در محله فلسطین قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جانبازان، اندیشه است. برای دسترسی به نقاط مختلف سنندج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تقاطع شهیدان نمکی سنندج عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس تمدن هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس تقاطع شهیدان نمکی سنندج و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تقاطع شهیدان نمکی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حافظ / شریف آباد
  بلوار پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس بلوار بعثت
  بلوار بیست و هشت دی، بین مهاباد و کوچه شهید حمید رازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 20 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تقاطع شهیدان نمکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تقاطع شهیدان نمکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تقاطع شهیدان نمکی ندارد.
  neshan logo