info
عکس ایستگاه اتوبوس اشکانی
category

ایستگاه اتوبوس اشکانی اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اشکانی

ایستگاه اتوبوس اشکانی (ایستگاه اتوبوس) در اراک و بلوار قائم مقام فراهانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین بازی آبرنگ و پاساژ ارشاد و همچنین تشک شیرین خواب سبز، بانک توسعه تعاون، مرکز اپل ایران، نمایندگی کرمان موتور و فروشگاه جیریایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اشکانی اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس اشکانی اراک، شهر اراک، محله ادبجو است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار قائم مقام فراهانی، بین رضوان و داودی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اشکانی اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس اکباتان قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اشکانی اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اشکانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای قائم مقام
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین فروردین و افتخار
 • ایستگاه اتوبوس خیابان محسنی
  محسنی، بین ایمان 5 و ملاقاسم
 • ایستگاه اتوبوس میدان قرآن رفت
  بلوار سیدالشهدا، خیابان مشهد، بین محمدی و حاتم آبادی
 • ایستگاه اتوبوس میدان قرآن برگشت
  مشهد، نرسیده به میدان امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اشکانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اشکانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اشکانی ندارد.
  neshan logo