info
عکس ایستگاه اتوبوس حاجیان غربی
category

ایستگاه اتوبوس حاجیان غربی محله مهرآباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حاجیان غربی

ایستگاه اتوبوس حاجیان غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله مهرآباد جنوبی تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهرآباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز مخابرات ابوذر، بستنی بی بی، کارواش ممتاز، نمایندگی سایپا 1047 (حامی رایان تندر) و بابی دونات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حاجیان غربی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس حاجیان غربی تهران است که در محله مهرآباد جنوبی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، بین عسگری و قزوین قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حاجیان غربی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس تاکسی سرویس تیزرو را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس حاجیان غربی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حاجیان غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  شهيد بختیاری، بدرالزمان قریب
 • ایستگاه اتوبوس پل ساوه
  چهل و پنج متری زرند، بعد از قناعت
 • ایستگاه اتوبوس میدان شمشیری
  قزوین، بین سبحانی و ده متری امام زاده عبدالله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حاجیان غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حاجیان غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حاجیان غربی ندارد.
  neshan logo