عکس لوازم ساختمانی هادی
category

لوازم ساختمانی هادی (چهاردانگه)

ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان
استان تهران چهاردانگه استان تهران، چهاردانگه، بزرگراه آزادگان، امام خمینی، بین شهید جهان آرا و شهید مطهری

موقعیت لوازم ساختمانی هادی چهاردانگه را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در چهاردانگه را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

لوازم ساختمانی هادی (ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان) در استان تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی محور راه بلدوزر و همچنین مبلمان خانه رویایی، شیرالات البرز، سایبان برقی و تبلیغاتی ایران سایبان، الکتریکی پدر و مسجد حضرت ابوالفضل قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، چهاردانگه، بزرگراه آزادگان، امام خمینی، بین شهید جهان آرا و شهید مطهری


سایر مراکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان که در محدوده لوازم ساختمانی هادی واقع شده‌اند:

 • سنگ عطا
  (5.0)
  آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حمید رضا (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم ساختمانی هادی چهاردانگه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه فروشی مصالح ساختمانی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم ساختمانی هادی چهاردانگه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم ساختمانی هادی چهاردانگه ندارد.