info
عکس فروشگاه هفت
category

فروشگاه هفت محله فدک، تهران

درباره‌ی فروشگاه هفت

فروشگاه هفت (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله فدک تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده فروشگاه زنجیره‌ای در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دستگاه کپی و همچنین ورزشگاه باشگاه شاهین، مجموعه ورزشی شهدای نارمک، مجتمع اداری تجاری پالمیرا، استخر مجموعه ورزشی شهدای نارمک تهران و ایستگاه مترو فدک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فدک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه هفت تهران

آدرس فروشگاه هفت تهران، شهر تهران، محله فدک و است. فروشگاه هفت تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله فدک است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه شاندرمن، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه سورنا هستند.

چطور به فروشگاه هفت تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه هفت تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه هفت تهران نیز ایستگاه مترو فدک است. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه هفت تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه هفت تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه هفت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 16 فروردین ماه 1402

  فروشگاه فضای خوبی داره و اکثر مواقع خلوت هست.

  2

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه هفت واقع شده‌اند:

 • فروشگاه شاندرمن
  مدنی، بین عبدیلی و بیست و یکم آذر
 • فروشگاه افق کوروش
  گلشن دوست، گلستان، بلوار شهید ثانی، سمنگان، بین حسین قنبریان و شهید محمد علی قاسم زاده
 • فروشگاه سورنا
  مدنی
 • فروشگاه هفت هلال احمر
  (5.0)
  مدنی، جانبازان غربی، گلستان، بین هشتاد و سوم و میدان هلال احمر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mostafa khosrowshahi (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه هفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه هفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه هفت ندارد.
  neshan logo