info
عکس ایستگاه اتوبوس شهیدان غربی
category

ایستگاه اتوبوس شهیدان غربی محله مارون، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهیدان غربی

ایستگاه اتوبوس شهیدان غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله مارون اصفهان و خیابان شهید رضایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله مارون اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آرا پدیده سایا و همچنین شهرداری منطقه 2 اصفهان، شیرینی ادینه، کلینیک ساختمانی جهان نما گستر، پیش دبستانی بهار کودک و پرده سرای نوین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهیدان غربی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهیدان غربی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله مارون پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهید رضایی، بین شادی و مدرس نجفی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهیدان غربی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی موسسه تاکسی تلفنی بامداد قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهیدان غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازار کوثر
  شهید رضایی، بین ملت و گلها
 • ایستگاه اتوبوس اسکندری
  بزرگراه امام خمینی، بین شریعتی و مطهری 16
 • ایستگاه اتوبوس بوستان قلمستان
  بزرگراه امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس جوی پایین
  احمد حجازی، اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهیدان غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهیدان غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهیدان غربی ندارد.
  neshan logo