info
عکس فلافل ۱۲ هزار تومانی
category

فلافل ۱۲ هزار تومانی محله کرمان، تهران

درباره‌ی فلافل ۱۲ هزار تومانی

فلافل ۱۲ هزار تومانی (فست فود) در محله کرمان تهران و خیابان گلشن دوست واقع شده است. این مکان یکی از پانزده فست فود در محله کرمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرای محله لشگر شرقی و همچنین مسجد امام سجاد، تاسیسات برتر محرم، شیشه و آینه امیر، پرشین موزیک و مصالح ساختمانی قاسمی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس فست فود فلافل ۱۲ هزار تومانی تهران

آدرس فست فود فلافل ۱۲ هزار تومانی تهران در شهر تهران، محله کرمان است.

فست فود فلافل ۱۲ هزار تومانی تهران یکی از مکان‌هایی در محله کرمان است که طرفداران زیادی دارد. فست فود وحیدیه ، پیتزا ماهان، پیتزا و مرغ بریانی، فست فود آهو و فست فود پامادور (فست فود گوجه)، غذاخوری‌های معروف دیگری هستند که در اطراف این فست فود قرار دارند. برخی کافی‌شاپ‌های محله کرمان که در نزدیکی فست فود فلافل ۱۲ هزار تومانی تهران هستند، مانند قهوه پاک، کافه چ و کافه کوچولو طهرون از محبوبیت خوبی برخوردارند.

چطور به فست فود فلافل ۱۲ هزار تومانی تهران برویم؟

شما برای رسیدن به فست فود فلافل ۱۲ هزار تومانی تهران می‌توانید راه‌های مختلفی را امتحان کنید. می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت‌ترین و بی‌دردسرترین راه را انتخاب کنید. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر را برای رسیدن به فست فود فلافل ۱۲ هزار تومانی تهران به شما نشان می‌دهد. مسیریاب نشان به شما راه‌های رسیدن به این مکان از طریق وسایل حمل و نقل همگانی، خودرو، دوچرخه یا موتور را نشان می‌دهد. همچنین با استفاده از اپلیکیشن نشان، می‌توانید از نظر کاربران دیگر در مورد این فست فود مطلع شوید و دسترسی‌های دیگری که در اطراف آن قرار دارند را بشناسید.


شما می‌توانید آدرس دقیق فست فود فست فود فلافل ۱۲ هزار تومانی تهران‌، ساعت کاری‌ و نزدیک‌ترین ایستگاه‌های اتوبوس و مترو را در ادامه مشاهده نمایید. یادتان باشد اگر سری به این فست فود زدید، حتما نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران دیگر در میان بگذارید.
سایر فست‌فودهای که در محدوده فلافل ۱۲ هزار تومانی واقع شده‌اند:

 • فست فود وحیدیه
  مدنی، شجاع الدین داوودی، بین معمار و مهدیه
 • پیتزا ماهان
  سبلان شمالی، عباسی، جانجانی
 • پیتزا و مرغ بریانی
  سبلان شمالی، سادگی
 • فست فود آهو
  بزرگراه امام علی، عادل زاده شرقی، کرمان جنوبی، بین احمدی و رحمتی
 • فست فود پامادور (فست فود گوجه)
  مدنی، سرباز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حمید خان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فلافل ۱۲ هزار تومانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فلافل ۱۲ هزار تومانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فلافل ۱۲ هزار تومانی ندارد.
  location استان تهران، تهران، گلشن دوست، بین دولت آبادی و نوروزی فرد
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فلافل ۱۲ هزار تومانی

  شنبه 11:00 تا 23:00
  یک‌شنبه 11:00 تا 23:00
  دوشنبه 11:00 تا 23:00
  سه‌شنبه 11:00 تا 23:00
  چهارشنبه 11:00 تا 23:00
  پنج‌شنبه 11:00 تا 23:00
  جمعه 11:00 تا 23:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo